Hakkımızda

PROFF&HIBSAN, 1981 yılında Türkiye'nin İLK davlumbaz üreticisi olarak kurulmuştur.

PROFF&HIBSAN, bugün 40 yıllık tecrübesi ile yüksek kaliteli mutfak ev aletlerini dünyanın dört bir yanına ulaştırarak pazarın öncülerinden biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

Avrupa ve Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da farklı lokasyonlarda bulunan showroom’larımız ile çok yönlü deneyimli ekip arkadaşlarımızla, kendi üretimimiz olan Ocak & Baca davlumbazlarının yanı sıra Ankastre Fırınlar, Ocaklar gibi mükemmel tasarlanmış yüksek kaliteli ürünlerimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. , Çamaşır Makinaları, Bulaşık Makinaları, Buzdolapları, Evye ve Musluklar,

Daha kaliteli ve daha fazla sayıda üretim yapabilmek için fabrikamızı sürekli geliştiriyor ve üretim alanımızı genişletiyoruz ve daha son teknoloji makineler getiriyoruz. Üretim alanımız yaklaşık 8000 m² ve her santimini verimli kullanıyoruz.

Üretici olarak kitaba bağlı kalmıyoruz, piyasaya yenilikler getiriyoruz. Araştırma ekibimiz oldukça kalifiyedir ve küresel pazarlardaki en son gelişmelere ayak uydurmak için diğer araştırmacıları destekler ve izleriz. Bu sayede müşterilerimizin ‘eski’ ürünler olma endişesi yaşamasına gerek kalmayacak.

Hem OEM&ODM’ye sahibiz hem de piyasada dünya çapında tanınmış markalarla çalışıyoruz. Yelpazemizde yüzlerce farklı model ve kombinasyon bulunmakta ve birçok üretim seçeneğimiz bulunmaktadır. Ayrıca kendi tasarladığımız motorları da üretiyoruz. Bu şekilde beyan ettiğimiz performansı sağladığımızdan emin olabiliriz.

En sessiz motorun patenti de dahil olmak üzere 20’den fazla patentimiz var.

CE, CB, LVD, EMC, Rohs, ISO 9001 gibi uluslararası norm sertifikalarına uygun üretim yapmaktayız.

Müşterilerimizin görüşlerine değer verir ve daha iyi hizmet kalitesi sunmak için onları dikkate alırız. Avrupa, Afrika, Güney Amerika, Ortadoğu ve BDT ülkeleri başta olmak üzere 300’den fazla markaya üretim yapıyoruz.

Yıllar içinde yaptığımız sürekli iyileştirmeler sayesinde kalitemiz 85 farklı ülkede tüm iş ortaklarımız tarafından kabul görmekte ve takdir edilmektedir.

Proff İç ve Dış Ticaret A.Ş.

Göztepe Mah. Batışehir Sitesi K1 Ofis No:2/2 34218 Batışehir/İstanbul/TURKEY

Tel: +90 (212) 351 58 49

info@proff.com.tr

Copyright © 2021 Proff. All rights reserved.

Add to cart
× How can I help you?